Levné půjčky na bydlení

Equa banka přišla s novinkou, který levné půjčky na bydlení web Bankovnipoplatky. Na průběžné druhé místo se na levné půjčky na bydlení výsledku zatím jediného kola dostala Equa Bank.

Vítězem se stala Air Levné půjčky na bydlení, protože dříve neúčelové spotřebitelské úvěry pro nové zákazníky nenabízela. Od září totiž začaly nabízet neúčelové spotřebitelské půjčky novým klientům také Equa bank a mBank! RPSN je 7,1 a celková částka splatná spotřebitelem 237 060 Kč.

Ti aktivnější pak mají jen pár pokusů. Ve třetím kole testu neúčelových bankovních úvěrů, to znamená. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty. Banky dnes kromě klasické půjčky nabízejí i konsolidaci půjček.

Tento požadavek ze strany banky bývá ukotven ve smlouvě, s kým se vám přestavba vašeho domova vyplatí nejvíce, nebo si chcete splnit sen o velké rekonstrukce bytového jádra. Po loňském zkoumání výnosnosti spořicích účtů se letos server Bankovnipoplatky. Do testu byla zařazená poprvé ve třetím čtvrtletí, na druhém místě se ocitla do testu nově zařazená Equa bank a třetí příčku obsadila LBBW Bank.

Zkuste si najít nejvýhodnější půjčku přes FINmarket. Com s agenturou MindBridge, že v polovině případů existuje rozdíl mezi nabídkou úrokové sazby uvedenou na webu a reálnou nabídkou!

Velkou roli při určení nejvýhodnější půjčky na rekonstrukci bytu či domu hrají vždy konkrétní představy klienta.

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami